Начало » Важно за фермера » Земеделска техника
04.10.2015 г.

Ростсельмаш планира навлизане на пазарите във Великобритания, Сърбия и Хърватска

Търговия

Farmer.bg

Руският производител на селскостопанска техника „Ростсельмаш” планира през 2016 г. да започне продажби на машини във Великобритания, Сърбия и Хърватия, обяви председателят на борда на директорите на компанията-майка „Новое дружество” Константин Бабкин, цитиран от агенция „Новости”. Бабкин посочи, че в момента заводът продава техника в 28 държави. „Излизането на нов пазар не означава просто да продадем там няколко машини. Ако навлизаме, трябва да е сериозно и за дълго. А за целта е необходимо да осигурим склад с резервни части, център за обслужване, да обучим персонал. Анализираме пазарите, техните обеми, привлекателността на нашата техника там, търсим партньори”, подчерта той.

По негова оценка на трите нови пазара „Ростсельмаш” ще успее да навлезе още догодина, а за това на всеки от тях компанията трябва да вложи по 1,5 млн. долара. „Минималните ни инвестиции са 1,5 млн. долара за всеки пазар, действаме, без да бързаме, но мисля, че през следващите 12 месеца ще вложим тези средства и през 2016 г. ще започнат продажбите във Великобритания, Сърбия и Хърватска”, отбеляза Бабкин.

Компанията разполага с производствени мощности в Русия, Канада, САЩ, Украйна и Казахстан. В асортимента е включена селскостопанска техника от 24 типа и над 150 модела и модификации, включително за прибиране на зърно и фураж, машини за обработване на почвата и сеитба, пръскачки, трактори и др.

Ростсельмаш планира навлизане на пазарите във Великобритания, Сърбия и Хърватска
8614
 

Последни материали
Виж
В края на деня
ДФЗ преведе на животновъдите 27,5 милиона лева за хуманно отношение
ЦНСОССКСЦИЕ ще продължи да постига високи резултати в рамките на многостранния формат 14+1
Изравнителят при „Асеница“ не работи
Засега „Напоителни системи“ доставя вода на земеделците в Пловдивска област. Не така беше преди година
Гергана Кабаиванова от Фондация Пендара
Нормативите за занаятчийските храни са на трупчета, браншът обаче не се оплаква
Популациите на всички селскостопански животни в ЕС са намалели
Определена е ставката по еко схемата за биоразнообразието в горски екосистеми за 2024 г.
Свързани материали
Виж
Защо комбайн Rostselmash NOVA е перфектната машина за малките стопанства?
Земеделците споделят: Кои са предимствата на комбайна Rostselmash RSM 161?
Жътва 2020 с комбайни Rostselmash в реални условия показа Оптиком
Комбайнът Rostselmash NOVA - перфекната комбинация от цена, производителност и ниски разходи за малките стопанства
Руският концерн РОСТСЕЛМАШ чества 90-годишен юбилей
Изложение в Ленинградска област
Представен е новият безпилотен комбайн на „Ростселмаш“
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини