Начало » Важно за фермера » Пчеларство
13.07.2019 г.

Украинският мед проби и в Сингапур

Търговия
Украинският мед проби и в Сингапур

sinor

Онлайн-магазинът Redmart, собственост на AlibabaGroup и една от най-големите търговски платформи в Югоизточна Азия, започва да продава в Сингапур пчелен мед на украинския износител „Аскания-Пак”, съобщиха от Секретариата за подкрепа на износа на украинските хранителни и селскостопански продукти, цитирани от електронното издание AgroPortal.

На дребно вече се предлагат 12 вида мед от Украйна – липов, акациев, елдов и ливаден, както и продуктова серия крем-мед с различен вкус – ягодов, кайсиев, боровинков, лимонов с мента, шоколадов и др. Цената е 14 долара за буркан мед и 12,5 долара за крем-мед.

„Представяме един от най-добрите видове мед от страна, която е сред най-големите производители, а именно меда на „Аскания-Пак” от Украйна. Още през следващата седмица техният изискан асортимент от натурален мед ще започне да се продава в RedMart”, съобщи говорител на търговската платформа. Оттам подготвят пускането в продажба на още две марки украински мед през юли и август.

„Аскания-Пак” е сред лидерите в износа на мед от Украйна, произвежда хранителни продукти и разполага със собствена лаборатория за контрол върху качеството на суровините и готовата продукция, отговаряща на световните стандарти. Настоящите производствени мощности на компанията й осигуряват възможност за преработката на над 10 хил. тона мед годишно.

Украинският мед проби и в Сингапур
17713
 

Последни материали
Виж
Изключението са царевицата и слънчогледът, големият срив е при плодовете и ядките
Турската статистика прогнозира спад на реколтите от земеделски култури
Ако държавата иска да помогне, нека просто да не пречи с бюрокрация
Производител: Отглеждането на кози в България си е жива мъка
Кога обикновената житна пиявица (Oulema melanopa) е опасна ?
Състоянието на германската химическа индустрия се влошава
За извършено деяние през 2024 г. в условията на продължаващо престъпление
Обвиниха жител на лясковско село в кражба на рулонни бали от нива
От МЗХ още не предвиждат бюджет за компенсации, наблягат на диалога
Само 20 овце и 1 коза са докарани на събора на овцевъдите заради болестите
Свързани материали
Виж
„Кариерен ден 2025“ във Факултета по ветеринарна медицина
Има забавяне по Еко НИП
Янислав Янчев: Днес плащаме субсидиите по схемата за разнообразяване на културите, останалите – до края на юни
Заедно трябва да запазим досегашния модел
НАЗ призовава за общ земеделски фронт срещу новия план на Брюксел за финансиране на отрасъла
1,6 млрд. лв. са за директни плащания
ДФЗ разпределя през 2025 г. почти 4,3 млрд. лв. от ЕС и националния бюджет
Яз. Жребчево вече може да осигури поливния сезон в областите Сливен и Ямбол
Събитието започва на 10 юни
ИЗК Марица показва устойчиви сортове домати на 21-то издание на Eucarpia
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини