Начало » Важно за фермера » Земеделска техника
23.10.2016 г.

РИМЕКС ПОКАЗА НОВИТЕ ТЕХНОЛОГИИ ЗА ПОЧВООБРАБОТКА НА ПРЕЗЕНТАЦИЯ КРАЙ КНЕЖА

полева презентация - Кнежа 12.10.2016 г.

Римекс Технолоджийс проведе впечатляваща полева презентация на земеделска техника край Кнежа. Събитието се състоя в землището на зърнопроизводителя Христо Беличовски, който обработва около 80 000 декара земеделски земи.

Начинът на работа с най-новите технологии в почвообработката, сеитбата и растителната защита, грабна вниманието на около 50 фермери и механизатори от региона, които присъстваха на полевите тестове.

Акцент по време на събитието беше пълната гама машини Bednar, на които Римекс Технолоджийс е официален вносител за България.

Въпреки дъждовното време, зърнопроизводителите видяха отличната работа на машините, които не позволяваха наплъстяване или задръстване с кал, а работеха ефективно без да затрудняват тракторите, към които са агрегатирани.

Основната концепция при Bednar е извършване на много агротехнически операции в едно минаване, както и прикачване към трактори с по-ниска мощност, в сравнение с други марки прикачен инвентар.

Христо Беличовски"Всеки един земеделец търси нови технически решения, които да оптимизират разходите и увеличат добивите. Аз мисля, че на тази презентация видяхме отличните примери за такива машини и нови технологии.

Най-голямо впечатление ми направиха сеялката Bednar Omega и дисковата брана Atlas, които позволяват да бъдат  агрегатирани към трактори с по-ниска мощност"

Това заяви след презентацията домакинът Христо Беличовски от Кнежа, който е клиент на Римекс от самото начало на своето земеделско производство, или повече от 20 години, в които е утвърдено съвместното им партньорство

 

Марио Лазаров - Римекс

"Продължаваме нашата серия от полеви презентации в цяла България и тук показваме цялата гама на машините с марка Bednar, на която сме ексклузивен вносител.

Наблягаме на почвообработващата техника, които както показахме и днес работят високоефективно дори при трудни условия. 

Това са комбинирани машини, които позволяват извършването на няколко операции с едно минаване.

Освен това, за разлика от други марки, тук е възможно агрегатирането към трактори с по-малка мощност, а ценовото предимство спрямо конкурентите на пазара е категорично на база съотношението спрямо високото качество."

Това обясни Изпълнителният директор на Римекс Технолоджийс ЕАД - Марио Лазаров по време на полевата презентация край Кнежа.

 

РИМЕКС ПОКАЗА НОВИТЕ ТЕХНОЛОГИИ ЗА ПОЧВООБРАБОТКА НА ПРЕЗЕНТАЦИЯ КРАЙ КНЕЖА
15192
 

Последни материали
Виж
МЗХ удължава сроковете за изпълнение на договорите по подмярка 4.1 и подмярка 6.4.1 от ПРСР 2014–2020 г.
Връщат се правилата отпреди войната
От днес отпадат мерките за подкрепа на търговията със селскостопански продукти с Украйна
Биофермите ще бъдат зелени по дефиниция
Стоилко Апостолов очаква ЕК да слее парите за земеделие и за Кохезионния фонд след 2027 г.
Необходимо е увеличаване на субсидиите
Разработка за противодействие на засушаването предлага ВУАРР
Засега са по-ниски спрямо други държави
В Еврозоната цените на производителите ще се повишат според проф. Иванов
Краен срок за прием на заявления за борба с теления червей по картофите
Свързани материали
Виж
Марио Лазаров, изпълнителен директор на „Римекс Технолоджис”:
„Римекс” продължава традициите с нова иновационна концепция
Изненадата на купона беше легендата Джон Лоутън, бивш вокалист на групата Юрая Хийп, който завладя всички присъстващи с невероятния си глас...
Фирма Римекс 1 – Холдинг ЕАД отпразнува своя 20-годишен юбилей с откриването на нов агро център
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини