Начало » Важно за фермера » Земеделска техника

АГРИТОП с първа награда за иновации на АГРА 2015

Синор.БГ / 10.03.2015 г.

Новят електрически товарач за животновъдите, който Агритоп представиха за първи път на българския пазар стана победител в конкурса за иновации на Международното изложение АГРА 2015 в раздела за животновъдство. Уникалният електрически колесен челен товарач с артикулиращо завиване 1160 eHofrac е производство на световната марка Weidemann.

Както винаги Агритоп успя да впечатли посетителите на изложението. Машината бе определена от експерти и фермери като ново електрическо чудо в помощ на животновъдите.

Уникалността на товарача е в това, че на мястото на дизеловия двигател е поставена батерия. Малкият и компактен размер и електрическото задвижване позволяват голяма маневреност на малки пространства, може да работи с всички прикачени работни инструменти от продуктовата гама на Weidemann, както и по-голяма товароподемност, благодарние на тегловната му маса - повдига товари до 1345 кг.

Новата машина може да се ползва за много операции в животновъдната ферма от повдигане и преносване до зареждане на бали, а както и за работа в паркове и градини.

Тя е абсолютна безшумна, може да работи на силно пресечени и наклонени терени и да преодолява бордюри с височина 20 см.

АГРИТОП с първа награда за иновации на АГРА 2015
8513
 

Последни материали
Виж
Ще има фокус и върху електронните пари
НАП ще следи сделки с криптовалути по нови правила
Решение на правителството
Включваме се в дело за защита на потребителите от нелоялни практики на търговски вериги
Унивок® - „Извънземна“ защита от болести при житни култури
Очертава се понижаване на добивите, най-вече при царевицата
Забавената сеитба вкарва късните пролетни култури в Украйна в рисковата зона
Средства има и за капиталови разходи
Финансовият министър: Резервът стига за заплати и пенсии
Хлебното зърно поевтиня, закупени са около 400 000 тона с юлска доставка
Българската пшеница пак е сред вероятните победители на търга в Алжир
Свързани материали
Виж
Годишни награди
Николай Стефчов е агробизнесменът на България за 2017 г.
Прецизирането на използваните технологии във фермата повишават ефективността
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
АВТОРИ |  РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2026
RSS новини