Начало » Новини » Страната
23.07.2014 г.

Браншовици подписват документ за сътрудничество със застрахователната компания ”Булстрад Виена иншурънс груп”

Бъдеще

Farmer.bg

Асоциацията на земеделските производители в България и застрахователната компания ”Булстрад Виена иншурънс груп” ще подпишат днес меморандум за съвместно сътрудничество, консултативна и методическа помощ при сключване на застраховки в областта на селското стопанство, съобщиха от асоциацията.

Документът за сътрудничество се подписва не само заради възникналите извънредни застрахователни събития, свързани с пораженията от бури и градушки по земеделската продукция, но и поради все по-масовото популяризиране на застраховането и включването му в националните и европейските програми за подпомагане на растениевъдството и животновъдството в България.

За периода 2014 – 2020 г. в програмата за сеските райони и по директните помощи ще има схеми, свързани със застраховане на земеделска продукция, които ще бъдат от полза на фермерите.

В пресконференцията ще вземат участие Румен Янчев, председател на управителния съвет и изпълнителен директор на ЗАД ”БУЛСТРАД ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП”, Венцислав Върбанов, председател на асоциацията Ивайло Тодоров, изпълнителен директор на АЗПБ.

Браншовици подписват документ за сътрудничество със застрахователната компания ”Булстрад Виена иншурънс груп”
10752
 

Последни материали
Виж
Приемът стартира с бюджет от 5 млн. евро
До 400 000 евро получава проект по интервенцията за предотвратяване на щети по горите
Производител от Разградско
Нихат Расим: Кризата преориентира овощарите към тютюна
Част от изчакващите митническа обработка количества дори ще бъдат върнати
Украйна изчерпа квотата за износ на сухо мляко за ЕС до края на годината
МТСГ
Два пъти по-малко са едногодишните договори в земеделието заради пролетния мраз
Седмичен обзор на Софийска Стокова Борса
България е на трето място по доставки, Франция не е изнесла и грам
Износът на мека пшеница от ЕС се срина с 58 на сто от началото на сезона
Свързани материали
Виж
Въпроси-отговори
До 15 август ДФЗ отговаря на въпроси за субсидиране на застрахователните премии
От днес стопаните могат да подават заявления за плащане по интервенцията за застраховане на реколтата
Подготовка за Еврозоната
МЗХ обръща парите по интервенцията за застраховане в евро
МЗХ
От 15 май до 15 юни лозарите могат да кандидатстват за застраховане срещу бедствия
Нужно е засилване на пазарната ориентация и ръст на производителността
Двойно повече са кандидатите по интервенцията за застраховане
Защо секторът не получава помощ за застраховане?
МЗХ ще инициира среща между животновъди и застрахователи
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини