Начало » Новини » Страната

Броени дни остават до откриването на изложението „Природа. Лов. Риболов“ и „Цветна пролет“

Синор.БГ / 10.03.2025 г.
Броени дни остават до откриването на изложението „Природа. Лов. Риболов“ и „Цветна пролет“

Броени дни остават до откриването на Международното изложение „Природа. Лов. Риболов“ и Специализираната изложба „Цветна пролет“. Те са посветени на Седмицата на гората, туризма, хобито и семейството. От 26 до 30 март експозициите ще покажат сегменти от зелената икономика и индустрията за свободното време.

Близо 100 фирми са заявили участие до момента в най-колоритните и свежи изложби. Посетителите ще видят богато разнообразие от продукти за лов, риболов, туризъм и алтернативни спортове. Те ще бъдат пленени от ароматите и багрите на цветя и дръвчета, подходящи за градината, верандата или дома. Любители и специалисти ще намерят не само вдъхновение, но и инструменти за реализирането на идеите си.

29-ото изложение „Природа. Лов. Риболов“ се провежда под егидата на Министерството на земеделието и храните и в партньорство с Изпълнителната агенция по горите, държавните горски предприятия и Националното ловно-рибарско сдружение „Съюз на ловците и риболовците в България“ (НЛРС-СЛРБ). Събитието е наситено с богата делова програма и образователни инициативи, посветени на децата и учениците. Многобройни атракции очакват млаки и големи през петте дни в Международен панаир Пловдив.  

„Зеленият тренд“ на Международното изложение „Природа. Лов. Риболов“ допълва естествено Специализираната изложба „Цветна пролет“. Тя се провежда от 1998 година и непрекъснато разширява обхвата си, за да удовлетвори интереса не само на  любители градинари, но и на специалисти, ландшафтни архитекти, фермери. Семена, разсади, овощни дръвчета, традиционна и екзотична растителност, градинско оборудване оформят изложбената експозиция в Пловдивския панаир.

Броени дни остават до откриването на изложението „Природа. Лов. Риболов“ и „Цветна пролет“
5463
 

Последни материали
Виж
Започнаха проверки на всички обекти за продажба и добив на риба в страната
Само сливи, малини и пъпеши са над 90%
Българските ябълки задоволяват едва 36% от годишното им потребление
МЗХ отговаря на въпроси на Синор.бг
Още 300 проекти за модернизация ще бъдат субсидирани по Плана за устойчивост
Еколози връчват подписка срещу очакваната българска подкрепа за новите ГМО
Национален съвет по храните
Бизнесът с миди настоява за национален регистър на фермите
По-скъп, с по-ниски разходи, но и добиви на хектар от царевицата
Слънчогледът остава най-рентабилната култура за украинските фермери
Свързани материали
Виж
Въпреки масово измръзналата реколта в региона през пролетта
Изложението на дунавските овощари пак събра производителите в Русе
С участието на производители от 5 области в югоизточна България
В Ямбол се проведе поредното фермерско-занаятчийско изложение
Предстоящо
Дунавските овощари с традиционното си изложение на 15 ноември в Русе
Vаderstad представя следващото поколение иновации в сеитбата – на живо край летище Хановер за Agritechnica 2025
Силен интерес от веган общността за посещение и дегустация
Българските вкусове на световния вегански панаир в Хамбург
Ден на българския производител - Сливен 2025
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
АВТОРИ |  РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини