Начало » Важно за фермера » Земеделска техника
24.10.2023 г.

Kubota Bulgaria зае второто място по регистрирани продажби на трактори в България

Kubota Bulgaria зае второто място по регистрирани продажби на трактори в България

Kubota, японският производител на трактори, укрепва своята позиция на българския пазар, нареждайки се на второ място с 98 броя регистрирани трактори към края на септември 2023 година, според данни на Контрол и техническа инспекция (КТИ). Това постижение свидетелства за непрекъснатия ръст и доверие, което Kubota изгражда сред българските земеделци.

За този успех говори и г-н Мирослав Николов, Търговски директор във фирма КББГ ООД, която е ексклузивен представител на трактори и прикачен инвентар с марката Kubota за Българския пазар. Той споделя, че позицията на Kubota на българския пазар се основава на качество, надеждност, както и на адекватно и бързо следпродажбено обслужване.

Японската марка Kubota е известна с десетилетия опит в иновациите в селското стопанство. Техните трактори се отличават с висока производителност, ефективност и надеждност, които са ключови фактори за успешното справяне с разнообразни земеделски предизвикателства.

Постигнатия успех е факт благодарение на положения труд зад който стоят всички дилъри на марката с което искам да им кажа едно голямо Благодаря каза г-н Николов, като заявява, че до края на годината ще направят всичко по силите си марката Kubota да запази своята позиция! 

Надеждността и качеството на Kubota продължават да привличат вниманието на земеделците и на общините в България. Марката подкрепя индустрията, предоставяйки разнообразие от трактори, прикачен инвентар и друг вид техника за задоволяване на специфичните нужди на клиентите си.

Със своя ангажимент към устойчиво развитие и предоставяне на най-доброто за своите клиенти, Kubota утвърждава позицията си, като един от правилните партньори при избора на техника от фермерите. 

Kubota Bulgaria зае второто място по регистрирани продажби на трактори в България
9580
 

Последни материали
Виж
За помпената станция на яз. „Пясъчник“
„Напоителни системи“ пусна обществена поръчка за 25 700 000 лева
Обучават горските по лесовъдство
Евробарометър
Почти цяла Европа определя климатичните промени като глобална заплаха
Народно лечение
Содата помага срещу брашнеста мана по краставиците
МЗХ
Забраните за косене в сезона на пожарите!
Важно!
Що е то интегрирано производство и защо на фермерите им е трудно да го прилагат?
Свързани материали
Виж
Успешни агропредприемачи с ТМБ: Велизар Велизаров, който пренесе IT опита си на полето
Новият Case IH Farmall C: повече мощност, функционалности и възможности за персонализиране
Повече мощност, подобрени функции и опростена технология за тракторите Case IH Magnum
Високотехнологична система за автоматично управление - сега в България от „Оптиком“
TOPCON XC1 - Прецизна навигация на специална цена от 7 990 лв
15-то издание на изложението в Стара Загора
„Кубота“ представи на БАТА АГРО фермери с мисия
Пострадалият водач с множество травми е настанен за лечение
Трактор се обърна по стръмен наклон при теглене на ремарке с оборска тор
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини