Начало » Новини » Страната
23.05.2022 г.

НАЗ започва информационна кампания за новостите в прилагането на Общата селскостопанска политика за периода 2023-2027 г.

График на събитията
НАЗ започва информационна кампания за новостите в прилагането на Общата селскостопанска политика за периода 2023-2027 г.

Националната асоциация на зърнопроизводителите (НАЗ), с подкрепата на експерти от Министерство на земеделието, започва информационна кампания за новостите в прилагането на Общата селскостопанска политика за периода 2023-2027 г. Целта на кампанията е членовете на Асоциацията да бъдат информирани за новите изисквания и интервенции за подпомагане, включени в Стратегическия план за развитие на земеделието и селските райони на България.

Информационните събития ще протекат при следния график:

1) 30.05.2022 г. (понеделник) от 10.00 ч. в гр. Враца, конферентната зала на Община Враца (ул. Стефанаки Савов 6) – участват членовете на регионалните сдружения от Видин, Монтана и Враца;

2) 31.05.2022 г. (вторник) от 11.00 ч. в гр. Ловеч, хотел „Президиум Палас“ (ул. Търговска 51) – участват членовете на регионалните сдружения от Плевен, Павликени и Ловеч;

3) 01.06.2022 г. (сряда) от 10.00 ч. в гр. Разград, хотел „Лес“ (Градски парк, 7200 Разград)  – участват членовете на регионалните сдружения от Русе, Попово и Разград;

4) 02.06.2022 г. (четвъртък) от 15.00 ч. в гр. Добрич, зала „Европа“ на Областна Администрация Добрич (ул.  „Независимост“ № 5) – участват членовете на регионалните сдружения от Силистра, Генерал Тошево и Добрич;

5) 06.06.2022 г. (понеделник) от 10.00 ч. в гр. Пловдив, Гранд Хотел Пловдив (ул. Златю Бояджиев 2) – участват членовете на регионалните сдружения от Пазарджик, Хасково, Стара Загора и Пловдив;

6) 07.06.2022 г. (вторник) от 11.00ч. в гр. Бургас, Международен конгресен център Бургас (Морска гара – Бургас) – участват регионалните сдружения от Сливен, Ямбол, Карнобат и Бургас.

НАЗ започва информационна кампания за новостите в прилагането на Общата селскостопанска политика за периода 2023-2027 г.
14547
 

Последни материали
Виж
Заради слабата слънчогледова реколта и сдържаните продажби от фермерите
Износът на високоолеиново слънчогледово масло от Украйна е на 7-годишно дъно
Спадът в средния надой натисна производството на мляко през януари
Млечните ферми в САЩ са намалели с 5 на сто през миналата година
Унгарското правителство търси споразумение с веригите за ограничаване на цените на храните
Работи се по 28 нови противоградни площадки
Тахов: С 2 милиона и половина декара могат да се увеличат напяваните площи в страната
Чили кон карне
В Гърция тръгват проекти за 135 милиона евро за преработка на селскостопански продукти
Свързани материали
Виж
Ученици от земеделската гимназия в Добрич гостуваха на Аграрния университет
Важно за стопаните
НАЗ организира семинар за тайните на регенеративните практики
Проектобюджет 2025 г.
Без пари за напояване, фермерите ще протестират още през януари 2025 г.
Според собственика животните били здрави и не са им вземани проби
Умъртвиха 85 овце, прехвърлени преди месец от огнището на шарка в Сливенско
Декларация от Национална асоциация на зърнопроизводителите
НАЗ излизат на протест заради безхаберието на правителството
Заседание на ръководството на асоциацията
Спешен съвет на НАЗ поради липсите на пари за напояване в проектобюджета за 2025 г.
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини