Начало » Важно за фермера » Гори и екология

Иззеха драги за бяла мида от няколко риболовни кораба в Свети Влас

Предстои съставянето на актове на капитаните им
Синор.БГ / 22.04.2022 г.
Иззеха драги за бяла мида от няколко риболовни кораба в Свети Влас

Снимка: ИАРА

След извършено наблюдение на територията на пристанището в Свети Влас инспектори от сектор "Рибарство и контрол" към подразделението на Иизпълнителната агенция за рибарство и аквакултури в Бургас установиха на борда на няколко плавателни съда наличието на дънни тралиращи средства тип "драги" за улов на бяла мида, съобщиха от пресцентъра на ведомството.  След поискано съдействие от органите на районното управление на министерството на вътрешните работи в Несебър драгите са иззети, а капитаните на риболовните кораби ще бъдат поканени за изясняване обстоятелствата и съставяне на актове за установяване на административно нарушение.

Иззеха драги за бяла мида от няколко риболовни кораба в Свети Влас
9066
 

Последни материали
Виж
Изпълнението се е забавило с повече от 15 г.
РИОС прекрати проекти за 79 ветрогенератора в Североизточна България
Юрген Борхерс: Партньорството на KRONE с „Оптиком“ идва в момент на оптимизъм за пазара на техника
Само за софтуера и компютърното обезпечаване
Доклад: БАБХ има нужда от 12 млн. евро за модернизация след скандала с контрола на храните
Задават се нови разходи
Нов регламент ще забрани от 12 август част от еднократните опаковки на храни
Кошница с грижа
Търговските вериги ще намалят трайно с 15 до 30% някои основни храни
Актуална статистика
Сривове: И това лято родните домати, пипер и пъпеши ще са рядкост по пазарите
Свързани материали
Виж
Още 6 драги бяха извадени от пристанището на Бяла
Заловиха бракониери на бяла пясъчна мида край Приморско
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
АВТОРИ |  РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2026
RSS новини