Начало » Важно за фермера » Животновъдство

Покана към фермерите за участие във второто издание на изложението в Раковски

Синор е медиен партньор на събитието
Синор.БГ / 05.09.2018 г.
Покана към фермерите за участие във второто издание на изложението в Раковски

sinor

От името на организаторите на „ФЕРМЕР ЕКСПО РАКОВСКИ 2018“ се отправя покана към всички животновъди за участие във второто издание на изложението, което ще се проведе на 12 и 13 октомври на пазара за живи животни в квартал Секирово на град Раковски. Синор.БГ е медиен партньор на фермерското изложение.

На изложението ще се представят млади животни – говеда, биволи, кози и овце от млечни и месодайни породи, развъждани в България, както и традиционни български породи коне и кучета.

Животните трябва да са в изложбена кондиция и в добро състояние. При ползване на собствен транспорт направените от вас разходи ще се възстановят от организаторите след издаването на фактура от ваша страна. При липса на ваш транспорт животните ще бъдат превозени  от фермата до изложбата и обратно за наша сметка.

По време на „ФЕРМЕР ЕКСПО РАКОВСКИ 2018“ са предвидени демонстрации на съоръжения, използвани в животновъдството, ще бъдат изнесени доклади на професионални теми, ще има дегустации на фермерски храни и разбира се много музика. Нека всички заедно да направим нещо интересно и най-вече полезно за колегите фермери, да запознаем обществеността с постиженията ни в селекцията и репродукцията.

Уважаеми колеги, моля да потвърдите участието си в изложбата - с  колко и какви животни ще участвате  и какъв транспорт ще използвате в срок до 20.09.2018 г. (четвъртък).

Желаещите да изложат животни или да получат допълнителни разяснения могат да се свържат с: Рангел Матански, управител на Организация на млекопроизводители  "Фермерско мляко" ООД. Мобилен телефон: 0888/445761, e-mail: rangelmatanski@gmail.com.

Покана към фермерите за участие във второто издание на изложението в Раковски
15649
 

Последни материали
Виж
Тайната на успешните
Историята на мощния кооператив в Италия ВОГ започва от 19 век с 22-ма фермери
Времето ще се затопли към края на следващата седмица
Пиле по мексикански
Испания стартира Национална филмова поредица за жени от селските райони
Бобовите култури фиксират азота и обогатяват почвата
Не са завършени процедурите за износ на българска пшеница, рапичен шрот и фуражи за Китай
Свързани материали
Виж
Откриване - на 18 октомври
Елитни говеда, коне и кучета ще дефилират на изложението до Сливен
И фирми за храни се представиха в Япония
България впечатли света на ЕКСПО 2025 в Осака с иновации, култура и вкус
Обявиха датите на животновъдното изложение в Сливен за 2025 година
Изложението ще се проведе на 16-25 януари
България с национален щанд на Зелена седмица 2026 в Берлин
МЗХ кани за участие в изложението
Първо издание на Националният Био Фест: Българско био в парка „Марно поле“
За популяризиране на продукцията на местните производители
Започва петото регионално фермерско-занаятчийско изложение в Ямбол
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
АВТОРИ |  РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини