Начало » Новини » Страната

16 предприятия от хранителната и парфюмерийната индустрия на изложение в Китай

Синор.БГ / 10.10.2017 г.

sinor

Изпълнителната агенция за насърчаване на малките и средните предприятия организира участието на 16 български предприятия в 14-то издание на  Международния панаир за малки и средни предприятия – CISMEF`2017, което се провежда в Китай. Събитието се провежда в град Гуанджоу и се открива днес. Форумът ще бъде закрит на 13 октомври 2017 г., съобщиха от агенцията.

Страната ни се представя с национален щанд от 162 кв.м. и с производители в секторите на парфюмeрията и козметиката, натурален пчелен мед, сокове и безалкохолни напитки, вина, плодово-зеленчукови консерви и др.

Участието на българските компании се реализира с помощта на китайското правителство, което предоставя безплатно стандартно оборудвани изложбени щандове, осигурява безплатна реклама на националното участие и оказва съдействие при участие в съпътстващите прояви.

С национални щандове ще бъдат представени фирми от над 20 държави включително Южна Корея, Малайзия, Япония, Тайланд, Русия, Хонг-Конг и други. По време на проявата се провеждат различни събития като кооперационна борса и кръгла маса за инвестициите. В рамките на форума ще се проведат двустранни срещи на участниците, организирани от Bank of China, както и бизнес форум, по инициатива на ИАНМСП и българското търговско аташе в Шанхай. Ще бъдат представени  възможностите за инвестиции в страната ни на китайски партньори.

Фирмите, които представят България на международната проява, са „АСМ Диагностика“ ООД (апаратура за диагностика), „Бест Фрутс“ ЕООД (производство на безалкохолни напитки, пюрета, плодови сокове), „Бългериън Роуз Куийн“ ООД (производство на продукти от розово масло), „Веда“ ООД (производство на оцет и лимонов сок), „Винпром Русе” АД (производство на вина), „Гама Вита“ ЕООД (производство на хранителни добавки), „Гарван“ ЕООД (търговия), „Изабела Милкова Ле Парфюм“ ЕООД (парфюмерия), „Истлинк България“ ООД (Представяне на Българо-китайската асоциация за бизнес развитие и Тракия икономическа зона, Пловдив, инвестиционни проекти и др.), ЛВК „Винарска изба Брестовица" (производство на вина), „Лозко“ ЕООД (производство на вина), „Олинеза Премиум“ ООД (плодово-зеленчукови консерви), „ОМ Груп“ ООД (търговска и консултантска дейност), „Рам Комерс“ ООД (натурален пчелен мед), „Рефан България“ ООД (парфюмерия и козметика), Селскостопанска Асоциация за международни отношения ДЗЗД (Международна дейност в областта на селското стопансво и земеделието).

16 предприятия от хранителната и парфюмерийната индустрия на изложение в Китай
7376
 

Последни материали
Виж
Мащабен митинг срещу институциите
Водни оръдия и газ срещу фермерите в Брюксел
Най-ниска в последните 5 години
Аграрен доклад 2025: Брутната добавена стойност в сектора падна до 2,7%
Наведнъж
На първо и второ четене депутатите приеха промени в Закона за защита на растенията
ОСП след 2028 г.
ЕС ще отпуска до 200 хил. евро на ферма за въвеждане на агроекологични мерки
Инициатива „Ден на отворените врати“
Агрополихим въведе 139 студенти и ученици в реалната индустрия
Съвместно с фермерите
До 1 септември 2026 г. България трябва да има план за възстановяване на природата
Свързани материали
Виж
Новите ставки влизат в сила днес и ще важат през следващите 5 години
Китай понижи антидъмпинговите мита върху вноса на свинско от ЕС
Не са завършени процедурите за износ на българска пшеница, рапичен шрот и фуражи за Китай
Производителите на свинското месо в ЕС понесоха сериозен удар от митата за Китай
По-ниските ставки са за компаниите, сътрудничили в разследването
Китай наложи антидъмпингови мита до 62,4 на сто при внос на свинско от ЕС
По света
За 8 години Китай прави бизнес за милиарди в пустинята Такламакан
МЗХ
До 13 август се приемат документи за участие в изложението Биофах 2026 в Китай
Приятели на sinor.bg:  Стоматолог, София | Трактори Кубота | Книжарница | АГРОВЕСТНИК | 
АВТОРИ |  РЕКЛАМА |  КОНТАКТИ |  ЗА НАС |  ОБЩИ УСЛОВИЯ |  ПОЛИТИКА ЗА ЛИЧНИ ДАННИ
Всички права запазени
sinor.bg 2003 - 2025
RSS новини