Кои са първите решения на новия земеделски министър, очаквани от сектора?
Да създаде работна група, която до половин година да изработи законодателство за поземлените отношения.
Да изсветли схемите за източване на европари.
Да продължи контрола по границите.
Да назначи работещи експерти, а не "калинки" в МЗХ и ДФЗ.
Нямам особени очаквания.
-------------------------